UNIVERSAL LOADING CHARGER LOG Prostownik HF wielonapięciowy 2-80V 5-130A 3Ph 400Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości, wielonapięciowy z możliwością ładowania baterii od 2 do 80V prądem od 5 do 130A. Programowalny bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem LCD, bez użycia urządzenia Program Shooter. Prostownik dedykowany jest do serwisów, gdzie stale ładowane są różnego rodzaju baterie o różnej pojemności. Oprócz krzywych ładowania do baterii WET, GEL, AGM, LiFePO4* posiada krzywą ładowania do odsiarczania baterii, którą można wybrać na wyświetlaczu LCD pod nazwą „Desulf”. Oprócz wyświetlacza LCD na prostowniku znajduje się podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii. Wyposażony w dwukierunkowy interfejs USB do przechowywania danych ładowania i aktualizacji oprogramowania. Interfejs CAN-BUS na zamówienie.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem
Posiada funkcję odsiarczania
Dwukierunkowy interfejs USB z pendrivem w zestawie
Ładowane typy baterii: WET, GEL, AGM
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Logo firmy na podświetlanym panelu RGB
Wtyczki i złącza do baterii
AIR PUMP EUW (221980)
Wózek transportowy Pick Up (221962)
Wspornik ścienny do prostowników trójfazowych (221965)
| Napięcie baterii | 12V, 24V, 2V, 36V, 48V, 64V, 6V, 72V, 80V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 5-130A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 160Ah-1040Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 200Ah-1560Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL |
| Napięcie zasilania | 3Ph 400Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka |
| Wymiary (L+W+H) | 53,7×18,9x52cm |
| Waga | 30kg |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Max. pojemność baterii | >1000Ah |
| Prąd ładowania | >100A |





