UNIPHASE MULTICHARGER Prostownik HF wielonapięciowy 2-48V 5-65A, 64-72-80V 5-40A, 96V 5-30A 1Ph 230 Vac
Wielonapięciowa ładowarka baterii z możliwością ładowania baterii od 2 do 96V o prądzie od 5 do 65A. Programowalna bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem, bez użycia Program Shooter. Wyposażona w dwukierunkowy interfejs USB do przechowywania danych ładowania i aktualizacji oprogramowania. Interfejs CAN-BUS na zamówienie.
KARTA KATALOGOWA >>
Główne cechy:
• Programowalny bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem
• Posiada funkcję odsiarczania
• PFC (korektor współczynnika mocy)
• Wysoka wydajność, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów i zaawansowanej technologii
• Wyświetlacz LCD pokazujący napięcie, prąd, Ah naładowane, procent naładowania baterii
• Ładowarki są wyposażone w ochronę przed zwarciem, odwrotną polaryzacją, przegrzaniem oraz podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
- Logo firmy na podświetlanym panelu RGB
- Interface CAN-BUS
- Wtyczki zasilania i baterii
- AIR PUMP EUW (221981)
- Wspornik ścienny do ładowarek trójfazowych (221964)
- Wózek transportowy Pick Up (221962)
| Napięcie baterii | 2-48V | 64-72-80V | 96V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 5A-65A | 5A-40A | 5A-30A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 160Ah-520Ah | 160Ah-320Ah | 160Ah-240Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 200Ah-780Ah | 200Ah-480Ah | 200Ah-360Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL, LiFePO4* |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka |
| Wymiary (L+W+H) | 53,7×18,9x30cm |
| Waga | 15kg |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Max. pojemność baterii | 201-499Ah, 500-800Ah |
| Max. prąd ładowania | <30A, 30-60A |




