SATURN 5 Prostownik wielokanałowy 12V 5-34A 5 kanałów
Prostownik wielokanałowy do ładowania baterii kwasowo-ołowiowych 12V z ciekłym elektrolitem lub w formie żelu. Przeznaczony do jednoczesnego i niezależnego ładowania maksymalnie 5 baterii.
Dzięki zastosowaniu technologii SCT, mikroprocesor, poprzez interfejs ledowy, zapewnia użytkownikowi następujące informacje dotyczące ładowania:
– Podłączenie zasilania (zielona dioda LED)
– Ładowanie w toku (żółta dioda LED)
– 80% naładowania (zapalone jednoczeńsnie zielona i żółta dioda LED)
– 100% naładowanie i tryb Floating (ładowanie podtrzymujące) (zielona dioda LED)
– Odwrócona polaryzacja (czerwona dioda LED).
KARTA KATALOGOWA >>
Jednoczesne i niezależne ładowanie maksymalnie 5 baterii
Bezpieczne ładowanie baterii pojazdów silnikowych z elektronicznym układem sterującym
Automatyczny start po podłączeniu baterii
Przewody wyjściowe z zaciskami
Przewód zasilający z wtyczką Shucko
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Wtyczki i złącza do baterii
| Napięcie baterii | 12V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 5-34A |
| Baterie ładowane | Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka |
| Wymiary (L+W+H) | 33,3x7x27,2cm |
| Waga | 4.5kg |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Max. pojemność baterii | 201-499Ah |
| Max. prąd ładowania | 30-60A |





