Q820 LOG Prostownik wysokiej częstotliwości 36V, 48V 20-360A 3Ph 400Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości o wysokiej wydajności, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów i zaawansowanej technologii. Zasilany trójfazowo, przeznaczony jest do ładowania wszystkich typów baterii, z możliwością wyboru pomiędzy różnymi napięciami, prądem i krzywymi ładowania. Wyposażony w dwukierunkowy interfejs USB z pendrive’em w zestawie. Prostownik posiada wyświetlacz LCD pozwalający na wizualizację napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii oraz podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii. Urządzenie jest zabezpieczone przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem. Interfejs CAN-BUS na zamówienie.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny za pomocą Program Shooter
Dwukierunkowy interfejs USB z pendrive'em w zestawie
Podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Ładowane typy baterii: WET, GEL, AGM, Lithium*
Ochrona przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Logo firmy na podświetlanym panelu RGB
Interfejs CAN BUS
Wtyczki i złącza do baterii
| Napięcie baterii | 36V, 48V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 20-360A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 160Ah-2700Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 200Ah-4150Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL, LiFePO4* |
| Napięcie zasilania | 3Ph 400Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 53,8x34x111cm |
| Waga | 60kg |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Max. pojemność baterii | >1000Ah |
| Max. prąd ładowania | >100A |



