Q2120 Prostownik wysokiej częstotliwości 96V, 120V 20-45A 3Ph 400Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości o wysokiej wydajności, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów i zaawansowanej technologii. Zasilany trójfazowo, przeznaczony jest do ładowania wszystkich typów baterii, z możliwością wyboru pomiędzy różnymi napięciami, prądem i krzywymi ładowania. Prostownik wyposażony jest w wyświetlacz LCD pozwalający na wizualizację napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii oraz podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii. Urządzenie jest zabezpieczone przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny za pomocą Program Shooter
Podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Ładowane typy baterii: WET, GEL, AGM, Lithium*
Ochrona przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Logo firmy na podświetlanym panelu RGB
Wtyczki i złącza do baterii
AIR PUMP EUW (221980)
Wózek transportowy Pick Up (221962)
Wspornik ścienny do prostowników trójfazowych (221964)
| Napięcie baterii | 96V, 120V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 20-45A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 160Ah-370Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 200Ah-530Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL, LiFePO4* |
| Napięcie zasilania | 3Ph 400Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 53,7×16,6x30cm |
| Waga | 15kg |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Max. pojemność baterii | 500-800Ah |
| Max. prąd ładowania | 30-60A |





