Q211 LOG BV Prostownik wysokiej częstotliwości 72V, 80V 20-65A 3Ph 400Vac
Dedykowana do baterii WET, GEL, AGM. Programowalna za pomocą Program Shooter. Ładowanie rozpoczyna się, po podłączeniu do baterii. Wyposażona w dwukierunkowy interfejs USB do przechowywania danych ładowania i aktualizacji oprogramowania. Interfejs CAN-BUS na zamówienie.
KARTA KATALOGOWA >>
Główna charakterystyka techniczna:
- Zasilanie 220/230 V i 380/400 V 3-fazowe z automatycznym rozpoznawaniem napięcia zasilania
- Wyświetlacz LCD pokazujący napięcie, prąd, Ah naładowane, procent naładowania baterii
- Ładowarka jest wyposażona w ochronę przed zwarciem, odwrotną polaryzacją, przegrzaniem oraz
podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
- Logo firmy na podświetlanym panelu RGB
- Interface CAN BUS
- Wtyczki i złącza do baterii
- AIR PUMP EUW (221980)
- Wózek transportowy Pick Up (221962)
- Wspornik ścienny do prostowników trójfazowych (221964)
| Napięcie baterii | 72V, 80V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 20-65A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 160Ah-520Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 200Ah-780Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL, LiFePO4* |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac, 3Ph 400Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 53,7×18,9x30cm |
| Waga | 15kg |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Max. pojemność baterii | 801-1000Ah |
| Max. prąd ładowania | 65-100A |



