Q101PFC Prostownik wysokiej częstotliwości 72V, 80V 3-20A 1Ph 230 Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości do wszystkich typów baterii, z możliwością wyboru pomiędzy różnymi napięciami, prądem i krzywymi ładowania. Wyposażony w PFC (korektor współczynnika mocy), który zmniejsza zużycie energii elektrycznej.
KARTA KATALOGOWA >>
Wyposażony w PFC (korektor współczynnika mocy)
Programowalny za pomocą Program Shooter
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Ładowane typy baterii: WET, GEL, AGM, Lithium*
Ochrona przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem
Przewód zasilający z wtyczką Shucko
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Wtyczki i złącza do baterii
AIR PUMP EUW (221981)
| Napięcie baterii | 72V, 80V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 3-20A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 40Ah-160Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 40Ah-240Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL, LiFePO4* |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 39×12,7×17,9cm |
| Waga | 8kg |
| Stopień ochrony | IP 31 |
| Max. pojemność baterii | 201-499Ah |
| Max. prąd ładowania | <30A |





