Q10 Prostownik wysokiej częstotliwości 36V, 48V 40-120A 3Ph 400Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości o wysokiej wydajności, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów i zaawansowanej technologii. Zasilany trójfazowo, przeznaczony jest do ładowania wszystkich typów baterii, z możliwością wyboru pomiędzy różnymi napięciami, prądem i krzywymi ładowania. Prostownik wyposażony jest w wyświetlacz LCD pozwalający na wizualizację napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii oraz podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii. Urządzenie posiada filtr przeciwpyłowy oraz zabezpieczenia przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny za pomocą Program Shooter
Wyposażony w filtr przeciwpyłowy
Podświetlany panel RGB, zmieniający kolor w zależności od stanu ładowania baterii
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Ładowane typy baterii: WET, GEL, AGM, Lithium*
Ochrona przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Logo firmy na podświetlanym panelu RGB
Wtyczki i złącza do baterii
AIR PUMP EUW (221980)
Wózek transportowy Pick Up (221962)
Wspornik ścienny do prostowników trójfazowych (221964)
| Napięcie baterii | 36V, 48V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 40-120A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 160Ah-960Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 200Ah-1440Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL, LiFePO4* |
| Napięcie zasilania | 3Ph 400Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 47,5×18,8×40,5cm |
| Waga | 18kg |
| Stopień ochrony | IP 33 |
| Max. pojemność baterii | >1000Ah |
| Max. prąd ładowania | >100A |




