Q1 Prostownik wysokiej częstotliwości 12V, 24V 3-15A 1Ph 230 Vac
Prostowniki wysokiej częstotliwości do wszystkich typów baterii, z możliwością wyboru pomiędzy różnymi napięciami, prądem i krzywymi ładowania. Do zastosowań przemysłowych.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny za pomocą Program Shooter
Automatyczny start po podłączeniu baterii
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Ładowane typy baterii: WET, GEL, AGM, Lithium*
Ochrona przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem
Przewód zasilający z wtyczką Shucko
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Wtyczki i złącza do baterii
Przewód ze stykiem bezpieczeństwa (Interlock) NC lub NO
AIR PUMP EUW (221981)
Wspornik z uchwytem (221940)
| Napięcie baterii | 12V, 24V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 3-15A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 40Ah-120Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 40Ah-180Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL, LiFePO4* |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 13×10,2×24,1cm |
| Waga | 3kg |
| Stopień ochrony | IP 33 |
| Max. pojemność baterii | <200Ah |
| Max. prąd ładowania | <30A |





