MERAK 201 PFC Spawarka inwertorowa (MMA-200A)
Spawarka inwertorowa w technologii SAT do spawania elektrodą otulinową (MMA) oraz spawania metodą TIG, prądem stałym z zajarzeniem łuku przez potarcie (TIG LIFT). Do użytku profesjonalnego.
Wysoka sprawność.
Obsługiwane elektrody: celulozowe, rutylowe, zasadowe, do aluminium, do stali nierdzewnej, do żeliwa.
Możliwość zasilania z agregatu.
Hot start, Arc force, Anti-sticking, TIG
Struttura metallica antiurto per la massima robustezza
Zredukowane wymiary i waga.
Dostępne akcesoria i części zamienne:
Zestaw do spawania PRO-TECH/25 (900025)
Kompletny przewód masowy 25 mm2, 3m, z wtykiem 25 mm2, z zaciskiem masowym 200A (900125)
Kompletny przewód masowy 25 mm2, 5m, z wtykiem 25 mm2, z zaciskiem masowym 200A (900225)
Zacisk masowy 200A stal (900311)
Zacisk elektrodowy 200A (900321)
Kompletny uchwyt spawalniczy TIG 150A (900600)
Dysza ceramiczna GR4 (900700)
Dysza ceramiczna GR6 (900701)
Łącznik prądowy fi Ø 1,6 (900702)
Łącznik prądowy fi Ø 2,4(900703)
Tulejka zaciskowa Ø 1,6 (900704)
Tulejka zaciskowa Ø 2,4 (900705)
Korek długi (900706)
Elektrody wolframowe z 2% ceru 1,6x175 mm, szare (901000)
Elektrody wolframowe 2% 2,4x175 mm, szare (901001)
| Zakres regulacji | 5 – 200A |
|---|---|
| Cykl pracy @ | 30% @ 200A – 60% @ 145A |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Moc zainstalowana | 4, 7 kW |
| Bezpiecznik sieciowy | 20A |
| Współczynnik mocy | 0.8 Cos ϕ |
| Wydajność | 0.85 η |
| Napięcie jałowe | 90V |
| Używane elektrody | 1.6-5Ø mm |
| Wymiary (L+W+H) | |
| Waga | 7kg |
| Prąd | >160A |
| Średnica elektrody | 5 Ø mm |





