MARS 54 Caricabatterie 12V 1.5-5A 1Ph 230 Vac
Prostownik do ładowania baterii kwasowo-ołowiowych 12V z ciekłym elektrolitem lub w formie żelu.
Dzięki zastosowaniu technologii SCT, mikroprocesor, poprzez interfejs ledowy, zapewnia użytkownikowi następujące informacje dotyczące ładowania:
– Podłączenie zasilania (zielona dioda LED)
– Ładowanie w toku (żółta dioda LED)
– 80% naładowania (zapalone jednoczeńsnie zielona i żółta dioda LED)
– 100% naładowanie i tryb Floating (ładowanie podtrzymujące) (zielona dioda LED)
– Odwrócona polaryzacja (czerwona dioda LED).
KARTA KATALOGOWA >>
Wyposażony w mikroprzełącznik do wyboru typu baterii pomiędzy WET/GEL
Mikroprzełącznik do wyboru wartości prądu pomiędzy 1,5A a 5A
Automatyczny start po podłączeniu baterii
Przewody wyjściowe z zaciskami
Przewód zasilający z wtyczką Shucko
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Wtyczki i złącza do baterii
| Napięcie baterii | 12V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 1.5/5A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 40Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 60Ah |
| Baterie ładowane | Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka |
| Wymiary (L+W+H) | 7,2×7,8x17cm |
| Waga | 1kg |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Max. pojemność baterii | <200Ah |
| Max. prąd ładowania | <30A |





