MARS 2450 Prostownik wysokiej częstotliwości 12/24V 3-50A 1Ph 230 Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości do wszystkich typów baterii, z możliwością wyboru pomiędzy różnymi napięciami, prądem i krzywymi ładowania. Do zastosowania w branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Bezpieczne ładowanie baterii pojazdów silnikowych z elektronicznym układem sterującym.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem LCD
Automatyczny start po podłączeniu baterii
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Ochrona przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem
Przewody wyjściowe z zaciskami
Przewód zasilający z wtyczką Shucko
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Wtyczki i złącza do baterii
Wspornik z uchwytem (221950)
| Napięcie baterii | 12V, 24V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 3-50A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 40Ah-400Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 40Ah-600Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 29,4×12,7×17,9cm |
| Waga | 6kg |
| Stopień ochrony | IP 31 |
| Max. pojemność baterii | 500-800Ah |
| Max. prąd ładowania | 30-60A |





