MARS 2415 Prostownik wysokiej częstotliwości 12/24V 3-15A 1Ph 230 Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości do wszystkich typów baterii, z możliwością wyboru pomiędzy różnymi napięciami, prądem ładowania. Do zastosowania w branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Bezpieczne ładowanie baterii pojazdów silnikowych z elektronicznym układem sterującym.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem
Przewody wyjściowe z zaciskami
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, procentu naładowania baterii
Ładowane typy baterii: WET, GEL, AGM
Koniec ładowania Floating utrzymuje baterię naładowaną, kompensując jej samorozładowanie
Bezpieczne ładowanie akumulatorów podłączonych do pojazdów z elektroniczną jednostką sterującą
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Wtyczki i złącza do baterii
Wspornik z uchwytem (221940)
| Napięcie baterii | 12V, 24V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 3-15A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 40Ah-120Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 40Ah-180Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 13×10,2×24,1cm |
| Waga | 3kg |
| Stopień ochrony | IP 33 |
| Max. pojemność baterii | <200Ah |
| Max. prąd ładowania | <30A |





