MARS 1270BS Prostownik wysokiej częstotliwości 12V 3-70A 1Ph 230 Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości, programowalny bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem LCD, dedykowany dla branży motoryzacyjnej. Po osiągnięciu 100% naładowania baterii, prostownik przechodzi w tryb Floating, który utrzymuje baterię w stanie pełnego naładowania, kompensując jej samorozładowywanie. Zastosowanie z dwoma różnymi akcesoriami do programowania/ diagnozy i oświetlenia nocnego w salonach samochodowych.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny bezpośrednio z poziomu przycisków pod wyświetlaczem LCD
Automatyczny start po podłączeniu baterii
Wyświetlacz LCD z możliwością wyświetlania napięcia, prądu, Ah, stanu naładowania baterii
Ochrona przed zwarciem, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem
Przewody wyjściowe z zaciskami
Przewód zasilający z wtyczką Shucko
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Wtyczki i złącza do baterii
MARS12140BS 25mm2 przewód wyjściowy 2m, wtyczka SR175 i mosiężne zaciski 650A (345067)
MARS1270BS&MARS12140BS przewód wyjściowy 6mm2. 3m, wtyczka SR175, oczka 6mm (345068)
Wspornik z uchwytem (221950)
| Napięcie baterii | 12V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 3-70A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 40Ah-560Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 40Ah-840Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka-Zasilacz |
| Wymiary (L+W+H) | 29,4×12,7×25,9cm |
| Waga | 6,5kg |
| Stopień ochrony | IP 33 |
| Max. pojemność baterii | 801-1000Ah |
| Max. prąd ładowania | 60-100A |





