HYDRA ONE Prostownik wysokiej częstotliwości 12V, 24V 3-15A 1Ph 230 Vac
Prostownik wysokiej częstotliwości IP65, specjalnie zaprojektowany pod zabudowę (ON BOARD) oraz do pracy w wilgotnym środowisku. Zastosowana technologia pozwoliła na smukłą konstrukcję oraz zminimejszenie wagi urządzenia. Możliwe jest ustawienie krzywych, napięcia i prądu ładowania za pomocą oprogramowania dostarczonego przez firmę Polar.
KARTA KATALOGOWA >>
Programowalny za pomocą komputera przy użyciu oprogramowania firmy Polar
Stopień ochrony IP65, zabezpieczony przed wodą i pyłem
Automatyczny start po podłączeniu baterii
Stan naładowania widoczny poprzez diodę LED
Złącze do podłączenia zarówno do komputera, jak i do zewnętrznego wskaźnika naładowania
Przewód zasilający z wtyczką Shucko
Dostępne akcesoria/Personalizacja na zamówienie:
Złącza do baterii
Przewód ze stykiem bezpieczeństwa (Interlock) NC. lub NO
Zewnętrzny wskaźnik naładowania baterii - Polyphemus (222950)
| Napięcie baterii | 12V, 24V |
|---|---|
| Prądy ładowania | 3-15A |
| Pojemność baterii (6-8h) | 40Ah-120Ah |
| Pojemność baterii (9-12h) | 40Ah-180Ah |
| Baterie ładowane | AGM, Kwasowo-ołowiowe WET, Żelowe GEL |
| Napięcie zasilania | 1Ph 230Vac |
| Tryb pracy | Ładowarka |
| Wymiary (L+W+H) | 30x12x4,5cm |
| Waga | 2.5kg |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Max. pojemność baterii | <200Ah |
| Max. prąd ładowania | <30A |





