CUT 30K PFC Przecinarka plazmowa 30A 12mm
Przecinarka plazmowa wykonana w technologi inwertorowej z PFC (korektorem współczynnika mocy) dla stabilności łuku i zmniejszonego zużycia. Łuk pilotujący z zajarzaniem stykowym i regulowanym prądem od 5 do 30A. Wyposażony w kompresor, nie jest konieczne podłączenie do zewnętrznych źródeł sprężonego powietrza.
Posiada wbudowany kompresor.
Grubość cięcia 12mm.
Sprawność 100%.
Stabilność łuku plazmowego.
PFC korektor współczynnika mocy.
Automatyczne chłodzenie palnika.
Dostępne części zamienne:
Dysza 0,65 mm (Cod.750001)
Dysza 0,8 mm (Cod.750005)
Osłona dyszy (Cod.750000)
Pierścień zawirowujący (Cod.750002)
Elektrody (Cod.750002)
| Zakres regulacji | 5-30A |
|---|---|
| Cykl pracy @ | 100% @ 30A |
| Napięcie zasilania | 1Ph 180-230Vac |
| Moc zainstalowana | 3,7kW |
| Bezpiecznik sieciowy | 16A |
| Współczynnik mocy | 1,0 Cos ϕ |
| Wydajność | 0.85 η |
| Napięcie jałowe | 240V |
| Grubość cięcia | 12mm |
| Wymiary (L+W+H) | |
| Waga | 15kg |
| Prąd | 5-30A |



